Найщиріші вітання з Великоднем!

Чудо Христового Воскресіння об’єднує всіх нас вірою у перемогу світла, життя та віри, це свято уособлює торжество істини та справедливості, праведності і величі духу, дає нам нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно!

Великдень завжди приходить  з утвердженням квітучої та теплої весни, пробуджується не тільки природа, а й усі людські надії й сподівання на добру долю!

Вітаючи Вас із світлим Воскресінням Христовим, щиро бажаємо Вам радості, благополуччя, миру і спокою в душі, любові та світла у Вашій родині, щирості та добра у взаєминах!

Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження, величі нашої Держави та здійснення Ваших найзаповітніших сподівань!

Христос Воскрес!

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Рафалівської селищної ради висловлює ТАКОЖ слова вдячності всім Захисникам і Захисницям, завдяки яким у нас є день сьогоднішній та надія на день завтрашній. Неможливо оцінити ваш подвиг, неможливо забути всіх тих, хто в битві з ворогом віддав найцінніше – життя!

У цей благословенний час прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Христового Воскресіння!
Нехай світлий Великдень принесе довгоочікувану радість перемоги всій нашій неймовірній Україні – перемоги світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю!

CЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.