Проєкт «Допомога незахищеним верствам населення, які опинились в кризовій ситуації через військові дії в Україні»

ADRA Ukraine розпочинає проєкт «Допомога незахищеним верствам населення, які опинились в кризовій ситуації через військові дії в Україні».

Період реалізації проєкту: з 18 березня по 18 травня 2022 року (з можливим продовженням).

Його метою є надання матеріальної допомоги незахищеним верствам населення, а саме:
– cім’ям з дітьми, які знаходяться або виїхали з території військових дій, багатодітним сім’ям, дітям- сиротам та напівсиротам);
– вагітним жінкам та жінкам, які годують дитину;
– жінкам або чоловікам, які самостійно утримують сім’ю;
– особам старше 50 років з особливими потребами;
– особам з інвалідністю/ з хронічними захворюваннями/ пораненням внаслідок військових дій;
– особам, які втратили дохід і не мають доступу до основних потреб (вода, їжа, житло тощо);
– особам, які пережили гендерне насильство чи дискримінацію.

До відома:

ADRA Ukraine є частиною всесвітньої мережі Адвентистського агентства допомоги та розвитку (ADRA), яке здійснює свою діяльність у понад 130 країнах світу. ADRA International заснована в 1956 році як один з підрозділів Церкви адвентистів сьомого дня (АСД) і має консультативний статус при Економічній і соціальній раді ООН.

Головне завдання ADRA — підтримувати нужденних людей та найвразливіші верстви населення, покращуючи їхні життя, робити їх активнішими та успішнішими в подоланні складних життєвих ситуацій.

Благодійна організація ADRA Ukraine офіційно зареєстрована та реалізує гуманітарні проєкти, починаючи з 21 лютого 1993 року.  ADRA Ukraine допомагає постраждалим під час конфліктів та катастроф, переселенцям та їх сім’ям, дітям-сиротам, вихованцям дитячих будинків та притулків, пацієнтам лікарень, допомагає людям у “гарячих точках”, неповноправним особам і людям похилого віку, пропагує здоровий спосіб життя.

ADRA Ukraine

4 Відповіді на “Проєкт «Допомога незахищеним верствам населення, які опинились в кризовій ситуації через військові дії в Україні»

    1. Звертайтесь до відділу соціального захисту населення Рафалівської селищної ради. Тут будуть раді Вам допомогти у вирішенні даного питання!

    2. Добрый день.мене звати Кристина.я маю двох діток і я на 30 неділі вагітності.ми за кордоном.можу я оформити цю допомогу?

      1. Звертайтесь до відділу соціального захисту населення Рафалівської селищної ради. Тут будуть раді Вам допомогти у вирішенні даного питання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *