Нарада з керівниками закладів освіти громади: як це було?

31 березня 2022 року в адміністративній будівлі Рафалівської селищної ради відбулась нарада з керівниками закладів освіти громади.

Присутніми на нараді були:

  • начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Оксана КУЧИК;
  • головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Ольга ЯРМОЛЬЧУК;
  • заступник селищного голови Марія ОШУРКО;
  • керівники та заступники закладів освіти громади.

Були розглянуті актуальні питання щодо діяльності шкіл. Зокрема, у виступах начальника відділу освіти Оксани КУЧИК йшлося про хід реєстрації для участі в ЗНО-2022 року, ДПА у закладах освіти. Говорили про організацію оформлення документів про освіту для учнів початкової школи та про хід організації інклюзивного навчання в закладах освіти у 2021-2022 навчальному році. Також, очільниця відділу довела до відома керівників та заступників закладів освіти законодавчих, нормативно-правових документів, що регламентують роботу закладів освіти.

Головний спеціаліст відділу освіти Ольга ЯРМОЛЬЧУК порушила питання інформаційної відкритості закладів освіти та питання щодо роботи з обдарованими учнями закладів освіти освіти у 2021 – 2022 навчальному році

Учасники наради у ході спілкування отримали відповіді на запитання, які сприятимуть підвищенню рівня організації освітнього процесу в закладах освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *