Наказ начальника обласної військової адміністрації

Наказ

начальника обласної військової адміністрації

від 23 березня 2022 р. № 37
Про заборону відвідування населенням лісів
і в’їзду до них транспортних засобів та
іншої самохідної техніки у період воєнного стану

Відповідно до пункту 25 частини другої статті 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12 травня 2015 року № 389-VIII, пункту 8 статті 31, статті 88 Лісового кодексу України, статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 3 Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64 «Про введення воєнного стану в Україні», з метою запобігання реальній загрозі виникнення пожеж у лісах і мінімалізації їх наслідків та відповідно до Правил пожежної безпеки в лісах України, затверджених Наказом Державного комітету лісового господарства України від 27 грудня 2004 року № 278, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України від 24 березня 2005 року за № 328/10608:

1. Заборонити відвідування лісів населенням і в’їзд до лісів Рівненської області (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та іншої самохідної техніки, за винятком Збройних Сил України, командуванням видів, окремих родів військ (сил) Збройних Сил України, управління оперативних командувань, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, інших органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та тих, що використовуються для лісогосподарської мети, у період воєнного стану.

2. Районним військовим адміністраціям провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо заборони відвідування населенням лісів і в’їзду до них транспортних засобів та іншої самохідної техніки у період воєнного стану.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення відповідно до законодавства.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Подоліна.

 

Начальник обласної військової адміністрації            Віталій КОВАЛЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *