Відбулася нарада керівників закладів освіти Рафалівської селищної ради

Сьогодні під головуванням  селищного голови та  начальника відділу освіти  відбулася нарада керівників закладів освіти громади. На нараду був запрошений начальник Володимирецького управління Держпродспоживслужби Олександр ПЕТРУК, який проконсультував керівників щодо роботи з організації харчування дітей за новими нормами та Порядком (забезпечення продуктами, алгоритм виконання норм); організації дієтичного харчування за новими нормами та Порядком; особливостей проведення розрахунків і технології приготування окремих страв; особливостей планування меню; повноваження  при перевірці закладів  освіти.

Розглянуті актуальні питання щодо діяльності шкіл. Зокрема, у виступах  спеціаліста І категорії з бухгалтерського обліку Людмили ВАСКУЛ йшлося про підсумки фінансового року, облік матеріальних цінностей навчальних закладів, оприлюднення на сайтах шкіл фінансової звітності, зосередила увагу присутніх на своєчасності і правильності оформлення  фінансових та інших документів, На нараді були також порушені питання реєстрації випускників на ЗНО,  про стан травматизму в закладах освіти, участі школярів у всеукраїнських та обласних конкурсах, . Значна увага була приділена  питанням організації безпечного перебування дітей та дорослих у закладах, забезпечення права громадян на звернення  та  про додержання закладами освіти вимог  законодавства у сфері загальної середньої освіти  за наслідками інституційного аудиту.

Учасники наради у ході спілкування отримали відповіді на запитання, які сприятимуть підвищенню рівня організації освітнього процесу в закладах  освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *