Про сертифікацію педагогічних працівників у 2022 році

Інститут на виконання плану роботи, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 11.11.2021 №дор.153/01-60/21, п.6.1 «Організація і проведення PR-кампанії незалежного тестування професійних компетентностей педагогічних працівників» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2021-2022 навчальний рік, затвердженого наказом департаменту освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 02.11.2021 № 36 «Про підготовку й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2022 році» просить доручити особам, відповідальним за підготовку до проведення зовнішнього незалежного оцінювання в органах управління освітою територіальних громад, організувати PR-кампанію щодо реєстрації вчителів початкової школи для участі у процедурах сертифікації педагогічних працівників у 2022 році.

Інформація про сертифікацію педагогічних працівників у 2022 році

У 2022 році в сертифікації зможуть взяти участь до 2500 учителів початкових класів. Щоб охопити всі регіони України, МОН своїм Наказом № 3 від 04.01.2022 визначило максимальний обсяг заяв, які можуть бути подані від кожної з областей на пропорційних засадах (залежно від наявної кількості вчителів початкової школи).

Упродовж 4‒17 квітня 2022 року включно триватиме реєстрація для проходження сертифікації.

Для Рівненської області у 2022 році зазначено граничну кількість вчителів початкових класів, які зможуть зареєструватися для участі у сертифікації – 105 осіб.

Зауважимо, що відповідно до Положення про сертифікацію педагогічних працівників учителі  беруть участь у сертифікації виключно на добровільних засадах і можуть відмовитися від участі на будь-якому її етапі.

Сертифікація складається з трьох етапів:

  • незалежного тестування учасників сертифікації;
  • самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності;
  • вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації.

Київський регіональний центр оцінювання якості освіти » СЕРТИФІКАЦІЯ-2022:  НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.