Вітаємо з Днем народження Ярмольчука Валерія Петровича!

Сьогодні День народження святкує колишній голова Рафалівської селищної ради ЯРМОЛЬЧУК Валерій Петрович!

Вельмишановний Валерію Петровичу!

Ви були очільником Рафалівської селищної ради в період становлення України, як незалежної держави, керували селищем в складний період (1990-1994 роки). Так, пройшло чимало часу відтоді, змінилось багато керівників після Вас але й досі в пам’яті присутні Ваші здобутки та досягнення на посаді голови Рафалівської селищної ради!

Праця з мавпи зробила людину, але пристрасть і бажання творити щось нове підняли її на новий рівень. Валерію Петровичу, Ви є явним прикладом на підтвердження цієї тези і сподіваємося, що цей приклад стане ще яскравіше і буде дороговказом для інших!

Сьогодні, День народження людини з добрими очима і величезним серцем, людини з великої літери, генератора ідей, вічного двигуна, ентузіаста, оптиміста, лідера, свідомого громадянина та, безумовно, мудрого чоловіка! Людини, яка всім серцем вірить в світле майбутнє та квітучий розвиток нашого селища!

Нехай вітер буде попутним, друзі вірними, а здоров’я богатирським! Велике спасибі Вам за те, що старались на благо нашого селища, за те, що даруєте нам досвід, за те, що Ви робите й нині, допомагаючи людям!

Океан поваги вам у душу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту