Працівники Рафалівської селищної ради провели комплексний профілактичний захід

Взимку значно збільшується кількість пожеж у житловому секторі, що призводять не лише до значних матеріальних збитків, але й, що найголовніше — до травмування та загибелі людей.

Зазвичай причиною виникнення пожеж у помешканнях є нехтування громадянами елементарних правил пожежної та, в першу чергу, власної безпеки. Паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі часто призводять до пожеж у побуті. Крім того, часто для обігріву власних помешкань люди використовують саморобні або несертифіковані електрообігрівачі, а також порушують правила експлуатації пічного опалення.

Саме тому, з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у обійстях жителів Рафалівської ТГ відповідальні особи  проводять інформаційно-просвітницькі заходи, під час яких спілкуються із громадянами щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки у побуті.

Зокрема, 12 січня  2022 року працівники Рафалівської селищної ради разом із рятувальниками провели комплексний профілактичний захід на території Рафалівської ТГ, відвідали близько 10 домогосподарств. Основну увагу приділили помешканням, де проживають самотні громадяни, люди з обмеженими можливостями, багатодітні родини та особи, які зловживають алкоголем. Фахівці ДСНС вказали господарям на недоліки в електрогосподарстві їх будинків та поінформували про правила безпечного використання газових й електричних приладів. Кожному жителю рятувальники вручили пам’ятки, в яких вказано, як діяти у разі виникнення пожежі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *