Рятувальники нагадують священнослужителям та парафіянам  правила пожежної безпеки під час святкування Різдва Христового

У Вараському районі триває інформаційно-роз’яснювальна робота щодо дотримання правил пожежної безпеки у храмах під час богослужінь. Це важливо і вкрай необхідно, адже невдовзі розпочнуться Різдвяні свята і щоб в цей період не сталося лиха, рятувальники Вараського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області проводять зустрічі із священнослужителями району та нагадують про правила пожежної безпеки.

Настоятелів храмів та церков закликаємо роз’яснювати вірянам правила пожежної безпеки, закликати парафіян знаходитись із запаленими свічками на безпечній відстані один від одного та слідкувати за відкритим вогнем у храмах, – наголошують у Вараському районному управлінні ГУ ДСНС України у Рівненській області

Також фахівці Служби порятунку звертають увагу представників духовенства на обов’язкову наявність у храмах первинних засобів пожежогасіння, за допомогою яких можна швидко ліквідувати загорання на початковій стадії, наголошують на утриманні вільними шляхів евакуації у церквах, щоб у разі виникнення пожежі люди змогли швидко покинути приміщення та вийти у безпечне місце. Кожному вручаються пам’ятки із зазначеними правилами безпеки, яких слід дотримуватись під час Різдвяних свят.

Також відповідна інформаційно-роз’яснювальна робота проводиться із прихожанами, серед яких поширюються листівки та пам’ятки протипожежного характеру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *