Учні закладів освіти завітали в ДНЗ “Сонечко” та прикрасили ялинку для малечі

Свято Миколая – одне з найбажаніших, яке чекає наша дітвора! А яке ж свято без подарунків?

Учні закладів освіти громади виконали місію святого Миколая – виготовили своїми руками ялинкові прикраси та вирішили подарувати їх діткам дитячого садка “Сонечко” . Разом з малечею прикрасили ялинку, що росте на території закладу.

Діти й не очікували, як їхнім іграшкам раділи дошкільнята. Вирували щирі емоції, лунав дитячий сміх та палали радістю оченята малечі, що по-своєму віддячила за такий подарунок: навперебій розказували віршики, співали пісеньки й танцювали.

Захід був дуже зворушливим. Щирим дитячим емоціям можна позаздрити, вони передались і дорослим.

Дітям, які долучилися до заходу й бачили радісні дитячі посмішки і емоції настільки сподобалася така святкова атмосфера, що вони вирішили й надалі влаштовувати схожі добродійні справи. Наступну акцію запланували провести на Великодні свята та завітати у дошкільний підрозділ Рафалівської початкової школи з Великодніми писанками.

Садочок “Сонечко” дякує учням і вчителям, батькам і керівникам гуртків, які долучились до акції “Подаруй ялинці іграшку” та вітає усіх жителів громади з прийдешніми Різдвяними святами. Бажає миру і достатку їх сім’ям!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.