Громада має свого переможця! Пишаємось!

Обласний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, що відбувся 11 грудня 2021 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 визначив своїх переможців.

Громада має свого переможця!

Під керівництвом вчителя ДАВИДОВОЇ Наталії Іванівни, учень 3-го класу Рафалівського ліцею ЮСЬКО ГРИГОРІЙ СЕРГІЙОВИЧ здобув ІІ місце у конкурсі!!!

ПИШАЄМОСЬ!

Зазначимо, що в ІІІ етапі конкурсу брали участь аж 159 (!) учасників, серед яких: 126 учнів закладів загальної середньої освіти області, 14 учнів закладав професійної (професійно-технічної) освіти  та 19 студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Довідково:

Конкурс проводиться щорічно з 9 листопада до 20 травня, а кількість учасників конкурсу з української мови імені Петра Яцика за останні роки сягала 5 мільйонів з-понад 20 країн світу. Цьогоріч у конкурсі беруть участь школярі, учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти, курсанти закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Метою конкурсу є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді.

Для учнів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти конкурс проходить у чотири етапи: шкільний, районний, обласний, підсумковий.

Переможцям Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, які продовжують подальшу освіту в закладах освіти України, призначаються щомісячні іменні стипендії Президента України на календарний рік, починаючи з 1 вересня поточного року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *