Кількість перших місць зашкалює! Конкурси «Новорічна композиція» та «Український сувенір».

Як казав свого часу відомий німецький філософ-ірраціоналіст Артур Шопенгауер: “Кожне дитя певною мірою геній і кожен геній певною мірою дитя”.

І ми вкотре переконуємось, що здібності та креативність дітвори нашої громади на належному високому рівні. 

З метою виявлення та підтримки творчих здібностей і талантів юних дарувань, надання можливості дітям виразити у своїх роботах власне світобачення, проявити свою фантазію, креативність та оригінальність були проведені конкурси «Новорічна композиція» та «Український сувенір».

Кількість переможців вражає і, до слова, усі вони (а це близько 40 учасників (!!!)) будуть представляти нашу громаду на обласному рівні. 

На підставі рішення журі, переможцями конкурсу «Новорічна композиція» стали: 

Номінація «Стилізована ялинка»

І місце – колективна робота:  Ірина МОРОЗ, Олександра СТРИЧАК , Дарина ДРИМАЛИК, вихованки гуртка «Виготовлення сувенірів» КПНЗ «Рафалівський ЦДЮТ», керівник гуртка Галина  СКІБЧИК.

І місце – Павло РЕШЕТИЦЬКИЙ, учень 2 класу ЗО «Рафалівський Петропавлівський ліцей», керівник Надія РЕШЕТИЦЬКА.

ІІ місце – Анфіса КАРАКУЛЯ, учениця 1 класу ЗО «Великожолудський ліцей», керівник Лілія ЯКИМЧУК;

ІІ місце – Ігор МОРОЗ, учень 1 класу ЗО «Великожолудський ліцей», керівник Лілія ЯКИМЧУК;

ІІ місце – Софія МЕЛЬНИК, учениця 4 класу  Лозківська гімназія ЗО «Рафалівський Петропавлівський ліцей», керівник Надія РЕШЕТИЦЬКА.

Номінація «Сюжетна композиція»

І місце – Тамара САФОНІК, учениця 5 класу Лозківська гімназія  ЗО «Рафалівський Петропавлівський ліцей», керівник Ганна СТУКАЛІНА.

ІІ місце – Веніамін МАКСИМЧУК,  учень 1 класу ЗО «Великожолудський ліцей», керівник Лілія ЯКИМЧУК.

ІІ місце – Тимофій ПАРЕЙКО,  учень 1 класу  ЗО «Великожолудський ліцей», керівник Лілія ЯКИМЧУК.

Номінація «Новорічний подарунок»

І місце – Андрій ОЗЕРСЬКИЙ, вихованець гуртка «ПТМ» КПНЗ «Рафалівський ЦДЮТ», керівник Леонід ОКАЧ.

І місце – Ольга СЕРГІЙЧУК, учениця 8 класу ЗО «Рафалівський Петропавлівський ліцей», керівник Ганна СТУКАЛІНА.

І місце – Ольга МЕЛЬНИЧУК, учениця 4 класу ЗО «Рафалівський ліцей», керівник Валентина СОКОЛ.

І місце – Даниїл КУХАРЕЦЬ, учень 7 класу ЗО «Великожолудський ліцей», керівник Юрій ЯКИМЧУК;

ІІ місце – Маргарита  МОТЬКО,  учениця 9 класу  Лозківська гімназія ЗО «Рафалівський Петропавлівський ліцей», керівник Ганна СТУКАЛІНА.

ІІІ місце – Мирослава ПЕТРУК, учениця 8 класу  ЗО «Рафалівський Петропавлівський ліцей», керівник Ганна СТУКАЛІНА.

Номінація «Новорічний букет»

І місце – Владислава ЖУК, вихованка гуртка «М’яка іграшка» КПНЗ «Рафалівський ЦДЮТ», керівник Вікторія МЕЛЬНИЧУК.

І місце – Ангеліна БУТЕЄЦЬ, учениця 6 класу ЗО «Рафалівський ліцей», керівник Тетяна ЮСЬКО.

Номінація «Новорічна композиція»

І місце – Ольга СЕРГІЙЧУК,  вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» КПНЗ «Рафалівський ЦДЮТ», керівник Галина СКІБЧИК.

І місце – Анастасія ВОЗНЮК, учениця 10 класу ЗО «Рафалівський ліцей», керівник Олена ДАВИДОВА.

ІІ місце – Каріна БУТЕЄЦЬ, учениця 8 класу  ЗО «Рафалівський ліцей», керівник Тетяна ЮСЬКО.

Номінація «Новорічний вінок»

І місце – ОЛЕШКО Анастасія, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» КПНЗ «Рафалівський ЦДЮТ», керівник Галина СКІБЧИК.

І місце – колективна робота : Денис ШМИГА, Андрій ОЗЕРСЬКИЙ,  вихованці гуртка «ПТМ» КПНЗ «Рафалівський ЦДЮТ», керівник Леонід ОКАЧ.

І місце – Аліна КИЛЮШИК, учениця 6 класу  ЗО «Великожолудський ліцей», керівник  Катерина КИЛЮШИК.

ІІ місце колективна робота:  Ольга ЯРОШИК, учениця 5 класу, Софія ВОДЬКО, учениця 5 класу ЗО «Рафалівський Петропавлівський ліцей», керівник Ганна СТУКАЛІНА.

ІІ місце – Марічка КАРАБАН, учениця 1 класу  Лозківська гімназія ЗО «Рафалівський Петропавлівський ліцей», керівник Надія РЕШЕТИЦЬКА.

Номінація «Новорічна картина»

І місце – Ольга МЕЛЬНИЧУК, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» КПНЗ «Рафалівський ЦДЮТ», керівник Вікторія МЕЛЬНИЧУК.

І місце – Аліна СКІБЧИК, учениця 8 класу  ЗО «Рафалівський ліцей», керівник Олена ДАВИДОВА.

ІІ місце – Анастасія МІЩУК, учениця 8 класу ЗО «Рафалівський ліцей», керівник Тетяна ЮСЬКО.

ІІІ місце – Катерина ВАЩЕНЯ,  учениця 6 класу Лозківська гімназія ЗО «Рафалівський Петропавлівський ліцей», керівник Надія РЕШЕТИЦЬКА.

Переможці конкурсу «Український сувенір» 

І місце – Ольга СЕРГІЙЧУК, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» КПНЗ «Рафалівський ЦДЮТ», керівник Галина СКІБЧИК.

І місце – Валерія ВОРОНОВСЬКА, учениця 8 класу ЗО «Рафалівський Петропавлівський ліцей», керівник Ганна СТУКАЛІНА.

І місце – Аліна СКІБЧИК,  учениця 8 класу ЗО «Рафалівський ліцей», керівник Олена ДАВИДОВА.

І місце – Аліна СКІБЧИК, учениця 8 класу ЗО «Рафалівський ліцей», керівник Олена ДАВИДОВА.

І місце – Анастасія КОРОБЧУК, учениця 11 класу ЗО «Рафалівський ліцей», керівник Олена ДАВИДОВА.

І місце – Валерія ЮСЬКО, учениця 1 класу ЗО «Рафалівський ліцей», керівник Валентина СОКОЛ.

І місце – Ілля ШКІНДЕР, учень 7 класу ЗО «Великожолудський ліцей», керівник Юрій ЯКИМЧУК.

І місце – Ростислав МАКСИМЧУК, учень 9 класу ЗО «Великожолудський ліцей», керівник Юрій ЯКИМЧУК.

ІІ місце – Лілія ШКІНДЕР,  учениця 8 класу Лозківська гімназія ЗО «Рафалівський Петропавлівський ліцей», керівник Ганна СТУКАЛІНА.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту та уся громада висловлює щиру повагу та подяку керівникам гуртків, у яких займаються такі обдаровані та креативні діти! Бажаємо удачі та успіхів у наступних етапах!

Фотофакт 👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.