Як розподілили? Заклади освіти громади отримали новенькі ноутбуки

В межах національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю» від Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації до закладів освіти Рафалівської територіальної громади надійшло 13 новеньких ноутбуків.

Усі лептопи сучасні, потужні та, оскільки вони будуть призначені зокрема для організації дистанційного навчання, в них наявні вбудовані відеокамери та якісні графічні процесори

Сучасна техніка придбана за кошти освітньої субвенції з державного та співфінансування з місцевого бюджетів.

Як розподілили новеньку техніку?

  • ЗО “Рафалівський Петропавлівський ліцей” – 6 ноутбуків;
  • Рафалівський ліцей – 3 ноутбуки;
  • Великожолудський ліцей – 4 ноутбуки.

Закупівля ноутбуків здійснюється відповідно до Типового переліку комп’ютерного обладнання для закладів дошкільної, загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, яким передбачено технічну специфікацію персонального комп’ютера форм-фактора ноутбук, тобто технічні вимоги до ноутбуків, які можуть бути закуплені за кошти субвенції.

Нагадаємо, у Держбюджеті-2021 передбачено додаткове фінансування у розмірі один мільярд гривень на боротьбу з COVID-19 та його наслідками під час освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти. Зокрема, 980 млн грн субвенції спрямовується на придбання ноутбуків для педагогічних працівників шкіл для організації дистанційного навчання, інших форм здобуття загальної середньої освіти з використанням технологій дистанційного навчання.

Фотофакт 👇

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту