Рятувальники пояснювали жителям Рафалівки, як не допустити пожежі в побуті

Пожежі у побуті, на жаль, явище нерідкісне. Через власну недбалість та нехтування елементарними протипожежними правилами, громадяни наражають на небезпеку власне життя та здоров’я, а також свою оселю і майно. Найстрашніше, що через безвідповідальність однієї людини можуть постраждати інші – члени родини, сусіди або ж співмешканці багатоквартирного будинку.

Тому, здійснення фахівцями Служби порятунку профілактичних заходів у житловому секторі є важливим та необхідним кроком у боротьбі з пожежами в побуті.

Так, 1 грудня в смт. Рафалівка фахівці Вараського районного управління ГУ ДСНС в області здійснили позачергове профілактичне відпрацювання житлового сектору. Рятувальники поширювали листівки серед мешканців селища, присвячені темі пожежної безпеки у побуті та правил експлуатації пічного опалення. Вогнеборці пояснювали громадянам, як не допустити нещасних випадків, пов’язаних із пожежами та акцентували на тому, що недбалість господарів у питаннях безпеки під час опалювання оселі може вартувати їм майна, житла та навіть життя родини. Окремо рятувальники звернули увагу громадянам на безпеку дітей, переконуючи не ставити під загрозу їхнє життя та здоров’я через недогляд з боку дорослих.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *