Укрпошта інформує жителів громади!

Рівненська дирекція АТ «Укрпошта» звертає увагу жителів Рафалівської територіальної громади на те, що доступність банківської інфраструктури стає все гіршою: за останні 4 роки банки закрили третину своїх відділень в Україні. Станом на сьогодні банківська мережа покриває лише 4% населених пунктів. У той же час відділення національного поштового оператора (у тому числі і пересувні) покривають 100% населених пунктів України. Мережа Укрпошти є єдиним рішенням для ефективного включення населення у фінансову систему. Ми працюємо там, де немає банків, магазинів, аптек, і, часто доріг.

АТ «Укрпошта» надає досить широкий спектр послуг, зокрема виплата і доставка пенсійних та соціальних виплат, прийом платежів, прийом готівкової виручки від юридичних осіб для зарахування на поточні рахунки, та ін.. Так як у Рафалівській територіальній громаді закривається відділення банку, ми готові прийняти на обслуговування клієнтів банку, та надавати послуги на найвищому рівні. А пенсіонери, як найнезахищеніша верства населення, можуть отримувати пенсії за місцем проживання або ж на Відділенні поштового зв’язку, не долаючи великих відстаней до районних центрів, і при цьому не наражатися на загрозу заразитися небезпечною хворобою COVID-19.

Повідомляємо, що на відділенні поштового зв’язку надаються практично всі послуги, які надає банк. Також для убезпечення здоров’я пенсіонерів громади, які отримували пенсійні виплати в Ощадбанку, можливим є переведення виплат на Укрпошту. Для цього пенсіонер може надіслати відповідну заяву безкоштовно листом з відділення пошти.

Контактна особа від АТ «Укрпошта» – начальник Відділу фінансових послуг Кісліцина Вікторія Володимирівна, тел. 050 360 16 15.

 Сподіваємося на плідну співпрацю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту