Рішення №552 “Про розгляд заяви гр. Борсук О.І. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність»”

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дев’ята  сесія VIIІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 07 жовтня 2021 року                                                                        № 552        

Про розгляд заяви гр. Борсук О.І.

«Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність»._______

 

Розглянувши заяву громадянки  Борсук Ольги Іванівни від 25.08.2021 року вх. №  03-03/94 щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, керуючись статтями 12, 33, 116, 118, 121, 122, 125, 126 Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 

в и р і ш и л а :

 

  1. Надати громадянці Борсук Ользі Іванівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (кадастровий номер 5620881500:05:014:1457 у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3005га  за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення, що знаходиться  в с. Великий Жолудськ вул. Застав’є Рафалівської селищної ради Вараського району Рівненської області.
  2. Громадянці Борсук Ользі Іванівні у місячний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  3. Після розроблення проекту землеустрою та внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру, проект землеустрою подати до Рафалівської селищної ради Вараського району Рівненської тобласті для його затвердження.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлово-комунального господарства та екології (Петро МАКСИМЧУК).

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                                Василь СОВГУТЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.