Рішення №551 “Про розгляд заяви гр. Килюшик С.П. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність»”

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дев’ята  сесія VIIІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 07 жовтня 2021 року                                                                        № 551       

Про розгляд заяви гр. Килюшик С.П.

«Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність»._______

 

Розглянувши заяву громадянина  Килюшика Сергія Павловича від 03.08.2021 року №  03-03/86 щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, керуючись статтями 12, 33, 116, 118, 121, 122, 125, 126 Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 

в и р і ш и л а :

 

  1. Надати громадянину Килюшику Сергію Павловичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (кадастровий номер 5620881500:05:013:1081)   у власність для  ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3147га  за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення, що знаходиться  в с. Великий Жолудськ Рафалівської селищної ради Вараського району Рівненської області.
  2. Громадянину Килюшику Сергію Павловичу у місячний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  3. Після розроблення проекту землеустрою та внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру, проект землеустрою подати до Рафалівської селищної ради Вараського району Рівненської тобласті для його затвердження.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлово-комунального господарства та екології  (Петро МАКСИМЧУК).

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                                  Василь СОВГУТЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *