Рішення №531 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність.”

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дев’ята  сесія VIIІ скликання

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 07 жовтня 2021 року                                                                        № 531  

Про затвердження проекту

землеустрою щодо відведення

земельної  ділянки у власність.

 

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та заяву громадянина Леуса Миколи Анатолійовича від 16.07.2021 року вх. № 03-03/76, керуючись статтями 12, 40, 116, 118, 121, 122, 125, 126 Земельного кодексу України, пунктом 34  частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 

в и р і ш и л а :

 

  1. Затвердити громадянину Леусу Миколі Анатолійовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах с. Великий Жолудськ вул. Незалежності, 16 Рівненської області.
  2. Передати громадянину Леусу Миколі Анатолійовичу   у  власність земельну ділянку (кадастровий номер 5620881500:05:013:1151) площею 0,2250 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення,  яка розташована в межах с. Великий Жолудськ    вул. Незалежності, 16 Рафалівської селищної ради Вараського району Рівненської області.
  3.    Громадянину  Леусу Миколі Анатолійовичу:

– провести державну реєстрацію земельної ділянки відповідно до норм чинного законодавства;

– використовувати земельну ділянку відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлово-комунального господарства та екології (Петро МАКСИМЧУК).

 

 

 

Селищний голова                                                                                                        Василь  СОВГУТЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *