Рішення №508 “Про затвердження технічної   документації із землеустрою щодо   встановлення (відновлення) меж   земельної ділянки в натурі (на місцевості).”

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дев’ята сесія VIIІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я    

від 07 жовтня 2021 року                                                                         № 508   

  Про затвердження технічної

  документації із землеустрою щодо

  встановлення (відновлення) меж

  земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 

Розглянувши заяву громадянки Килюшик Валентини Амвросіївни від 20.07.2021р. вх. № 03-03/77 керуючись статтями  12, 40, 116, 118, 121, 122, 125 Земельного кодексу України, статтями  25, 55  Закону України “Про землеустрій”, на підставі статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада

 

в и р і ш и л а :

  1. Затвердити громадянці Килюшик Валентині Амвросіївні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах с. Великий Жолудськ вул. Шкільна,59  Рівненської області.
  2. Передати у власність громадянці Килюшик Валентині Амвросіївні земельну ділянку (кадастровий номер 5620881500:01:002:0139) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, в межах с. Великий Жолудськ вул. Шкільна,59 Рафалівської селищної ради Вараського району Рівненської області за рахунок земель житлової та громадської забудови, яка перебуває у користуванні громадянина.
  3. Громадянці  Килюшик Валентині Амвросіївні:

– провести державну реєстрацію земельної ділянки відповідно норм чинного законодавства;

– використовувати земельну ділянку  відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.

  1.   Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлово-комунального господарства та екології (Петро МАКСИМЧУК).

 

 

 

Селищний голова                                                                                                  Василь СОВГУТЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *