Рішення №496 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність.”

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дев’ята   сесія   VIIІ скликання

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 07 жовтня 2021 року                     № 496

    

Про затвердження проекту

землеустрою щодо відведення

земельної  ділянки у власність.

 

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та заяву громадянина  Бабича  Петра  Анатолійовича   від 08.09.2021  року вх. № 03-03/76, керуючись статтями 12, 40, 116, 118, 121, 122, 125, 126 Земельного кодексу України, пунктом 34  частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 

в и р і ш и л а :

 

  1. Затвердити громадянину Бабичу  Петру  Анатолійовичу  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) в межах с. Лозки  вул. Зарічна, 13   Рівненської області.
  2. Передати громадянину  Бабичу  Петру  Анатолійовичу  у власність земельну ділянку (кадастровий номер 5620886200:05:047:0275) площею 0,1575 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення,  яка розташована в межах  с. Лозки  вул. Зарічна, 13   Рафалівської селищної ради  Вараського   району Рівненської області.
  3.     Громадянину   Бабичу  Петру  Анатолійовичу:

– провести державну реєстрацію земельної ділянки відповідно норм чинного законодавства;

– використовувати земельну ділянку відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.

  1.    Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлокомунального господарства та екології (Максимчук  П.І.).

 

 

 

 

 Селищний голова                                                                                                Василь  СОВГУТЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *