Рішення №483 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність “

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дев’ята   сесія   VIIІ скликання

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 07 жовтня 2021 року                   № 483

        

Про затвердження проекту

землеустрою щодо відведення

земельної  ділянки у власність 

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та заяву громадянки   Шепетько  Надії  Володимирівни  від 12.08.2021  року вх. № 03-03/62, керуючись статтями 12, 40, 116, 118, 121, 122, 125, 126 Земельного кодексу України, пунктом 34  частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 

в и р і ш и л а :

 

  1. Затвердити громадянці Шепетько Надії  Володимирівні   проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах с. Лозки  вул. Погоня, 17   Рівненської області.
  2. Передати громадянці Шепетько  Надії  Володимирівні   у власність земельну ділянку (кадастровий номер 5620886200:05:047:0306) площею 0,2000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення,  яка розташована в межах  с. Лозки  вул. Погоня, 17   Рафалівської селищної ради  Вараського   району Рівненської області.
  3.    Громадянці  Шепетько  Надії  Володимирівні:

– провести державну реєстрацію земельної ділянки відповідно норм чинного законодавства;

– використовувати земельну ділянку відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлокомунального господарства та екології. (Максимчук П.І.)

 

 

 

Селищний голова                                                                                                 Василь  СОВГУТЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *