Рішення №479 “Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)”

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дев’ята   сесія   VIIІ скликання

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 07 жовтня 2021 року                        № 479

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної  ділянки в натурі (на місцевості).

 

Розглянувши  заяву  Прокопчука  Віктора  Васильовича   від  10.08.2021  року  № 03-03/58  щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості), керуючись статтями 12, 40, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, статтями 22, 25, 56 Закону України ”Про  землеустрій” та на підставі статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування”, селищна   рада

 

в и р і ш и л а :

 

  1. Надати громадянину  Прокопчуку  Віктору   Васильовичу   дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)   площею  0.2500   га  для будівництва та обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд  ( присадибна ділянка )  за рахунок земель  житлової та громадської забудови, що перебуває у його   користуванні, яка розташована  по  вул. Липова, 9 у с.  Кошмаки   Рафалівської  селищної  ради      Вараського  району Рівненської області.
  2. Громадянину Прокопчуку  Віктору   Васильовичу   в  місячний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки натурі (на місцевості).
  3. Після розроблення розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки натурі (на місцевості) та внесення відомостей про земельну ділянку до Державного земельного кадастру, технічну документацію подати до Рафалівської селищної ради Рівненської області для її затвердження та передачі земельної ділянки у власність.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлово-комунального господарства та екології (Петро МАКСИМЧУК).

 

 

 

Селищний голова                                                                                                  Василь  СОВГУТЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.