Рішення №465 “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)”

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дев’ята   сесія   VIIІ скликання

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 07 жовтня 2021 року

 

                       № 465

Про затвердження технічної

документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

Розглянувши заяву громадянина  Савчука  Анатолія  Петровича  від 02.08.2021 року вх. № 03-03/44, керуючись статтями  12, 40, 116, 118, 121, 122, 125 Земельного кодексу України, статтями  25, 55  Закону України “Про землеустрій”, на підставі статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада

 

в и р і ш и л а :

 

  1. Затвердити громадянину Савчуку  Анатолію  Петровичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах с. Лозки   вулиця  Садова,  3  Рівненської області.
  2. Передати у власність громадянину Савчуку  Анатолію  Петровичу  земельну ділянку (кадастровий номер: 5620886200:01:004:0038) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2279 га, в межах с. Лозки   вулиця  Садова, 3  Рафалівської селищної ради Вараського району Рівненської області за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови, яка перебуває у користуванні громадянина.
  3. Громадянину Савчуку  Анатолію  Петровичу:

– провести державну реєстрацію земельної ділянки відповідно норм чинного законодавства;

– використовувати земельну ділянку  відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлокомунального господарства та екології. (Максимчук  П.І.)

 

 

 

Селищний голова                                                                                                 Василь  СОВГУТЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *