Рішення №459 “Про розгляд заяви гр. Денисюк Н.Д. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність”

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дев’ята сесія VIIІ скликання

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 07 жовтня 2021року                                                                                № 459

 

Про розгляд заяви гр. Денисюк Н.Д.

про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність

 

Розглянувши заяву громадянки  Денисюк Надії Дем’янівни  від 22.07.2021 р. вх. №  03-03/21а  щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, керуючись статтями 12, 33, 116, 118, 121, 122, 125, 126, 140 Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 

в и р і ш и л а :

 

  1. Надати громадянці Денисюк Надії Дем’янівни дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0321 га для  ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу сільськогосподарськоо призначення,  що знаходиться  в смт. Рафалівка  вул. Залізнична на території Рафалівської селищної ради Вараського району Рівненської області.
  2. Громадянці Денисюк Надії Дем’янівни  у  місячний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  3. Після розроблення проекту землеустрою та внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру, проект землеустрою подати до Рафалівської селищної ради Вараського району Рівненської тобласті для його затвердження.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлово-комунального господарства та екології (Петро МАКСИМЧУК).

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                                  Василь СОВГУТЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *