Рішення №458 “Про розгляд заяви гр. Хваль Л.В.  про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність”

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дев’ята сесія VIIІ скликання

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 07 жовтня 2021 року                                                                               № 458

 

Про розгляд заяви гр. Хваль Л.В.

 про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність

Розглянувши заяву громадянки  Хваль Лідії Вадимівни  від 21.07.2021 р. вх. №  03-03/21а  щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, керуючись статтями 12, 40, 116, 118, 121, 122, 125, 126 Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 

в и р і ш и л а :

 

  1. Надати громадянці Хваль Лідії Вадимівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1150 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови,  що знаходиться  в смт. Рафалівка  вул. Горького, 13а на території Рафалівської селищної ради Вараського району Рівненської області.
  2. Громадянці Хваль Лідії Вадимівні  у  місячний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  3. Після розроблення проекту землеустрою та внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру, проект землеустрою подати до Рафалівської селищної ради Вараського району Рівненської тобласті для його затвердження.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлово-комунального господарства та екології (Петро МАКСИМЧУК).

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                                  Василь СОВГУТЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *