Рішення №457 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки, цільове призначення якої змінюється”

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дев’ята сесія VIIІ скликання

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 07 жовтня 2021 року                           № 457

 

Про затвердження проекту

землеустрою щодо відведення

земельної  ділянки, цільове

призначення якої змінюється 

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначенння якої змінюється із земель для ведення особистого селянського господарства у землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та заяву громадянки Романової Надії Макарівни, керуючись статтями 12, 20, 21, 38, 39, 122, 125, 126 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 

в и р і ш и л а :

 

  1. Затвердити громадянці Романовій Надії Макарівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель для ведення особистого селянського господарства у землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), що розташована в межах смт. Рафалівка вул. Петро-Павлівська на території Рафалівської селищної ради Рівненської області.
  2. Змінити громадянці Романовій Надії Макарівні цільове призначення земельної ділянки площею 0,1168 га (кадастровий номер 5620855400:02:002:0438) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), що перебуває у її власності для ведення особистого селянського господарства та віднести її до земель житлової та громадської забудови, що розташована в межах смт. Рафалівка  вул. Петро-Павлівська на території Рафалівської селищної ради Вараського району Рівненської області.
  3. Громадянціу Романовій Надії Макарівні:

– провести державну реєстрацію земельної ділянки відповідно норм чинного законодавства;

– використовувати земельну ділянку відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлово-комунального господарства та екології (Петро МАКСИМЧУК).

 

 

 

Селищний голова                                                                                                       Василь.Совгуть

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *