До відома жителів громади щодо оформлення соціальних допомог, зокрема, субсидій, отримання соціальних послуг

Чому, куди ви звикли звертатися? У так званому «сообезі», можуть відмовити у прийомі, тому, що тепер усі необхідні документи приймаються саме у селищній територіальній громаді: у відділі соціального захисту населення Рафалівської селищної ради. А їх подальшим опрацюванням займаються інші органи соцзахисту.

З реалізацією реформи децентралізації у Рафалівській селищній раді створено відділ соціального захисту населення для надання базових соціальних послуг з урахуванням потреб мешканців громади.

Відповідно до чинного законодавства з січня 2021 року заяви про призначення державних соціальних допомог компенсацій пільг та субсидій, з необхідними документами, приймаються спеціалістами відділу соціального захисту населення Рафалівської селищної ради, який знаходиться за адресою:

смт Рафалівка, вул. 1 Травня, 12, 2-й поверх.

Графік прийому:

понеділок – четвер – з 8:00 до 17:15,

п’ятниця – з 8:00 до 16:00,

обідня перерва – з 13:00 до 14:00.

У селах громади є уповноважені особи – старости, які здійснюють відповідну роботу щодо прийому заяв від громадян.

Отримані від жителів громади документи відділ соцзахисту селищної ради передає до управління соціального захисту населення Вараської РДА, яке забезпечує опрацювання заяв та документів, призначення та виплату державних допомог, компенсацій, пільг та субсидій.

Треба зазначити, що для оперативної передачі інформації спеціалісти відділу соцзахисту селищної ради доєднані до інтегрованої інформаційної системи «Соціальна громада». З березня 2021 року  заяви від громадян, з необхідними документами, приймаються з формуванням електронної справи. Засобами платформи «Соціальна громада»  вони передаються від громади до органу соціального захисту населення райдержадміністрації для призначення допомог.

 

Кошмак Людмила Андріївна – начальник відділу соціального захисту населення
Серховець Юлія Іванівна – спеціаліст І категорії відділу соціального захисту населення

За більш детальною інформацією звертайтеся за тел. +380992376276.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *