Рятувальники закликають водіїв пропускати спецтранспорт ДСНС!

Випадки, коли спецтранспорту не поступаються дорогою, стаються досить часто. Відтак, поки рятувальників байдужі водії не пропускають, або ж своїми діями чи бездіяльністю затримують їх рух, в рази збільшуються збитки від пожежі, а також підвищується ризик травмування та загибелі громадян на них.

Згідно з вимогами правил дорожнього руху, у разі наближення транспортного засобу з увімкненим синім проблисковим маячком та (або) спеціальним звуковим сигналом, водії інших транспортних засобів, які можуть створювати йому перешкоду для руху, зобов’язані дати йому дорогу і забезпечити безперешкодний проїзд зазначеного транспортного засобу.

Згідно з чинним законодавством, у разі ненадання переваги у русі транспортним засобам аварійно-рятувальних служб, бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги, пожежної охорони, поліції, що рухаються з увімкненими спеціальними світловими та (або) звуковими сигнальними пристроями, водії притягуються до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

Водії, пам’ятайте! Ваше відповідальне ставлення та повага до транспорту екстреної медичної служби – це своєчасне надання допомоги людям, які її потребують.

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.