Вулична акція «Хода за свободу»

18 жовтня 2021 року Рафалівська територіальна громада долучилася до відзначення  Європейського дня боротьби з торгівлею людьми та провела вуличну акцію «Хода за свободу», нагадала людству про глобальну світову проблему.

До акції були залучені заклади освіти Рафалівської територіальної громади. Начальником соціального захисту населення Людмилою Кошмак, як організатор акції, спеціалістом соціального захисту населення Юлією Серховець та головним спеціалістом Служби у справах дітей Людмилою Крусь було розповсюджено, серед жителів селища громади, інформаційні буклети, пам’ятки, які містять інформацію про проблему торгівлі людьми, види допомог особам, які постраждали від торгівлі людьми, а також перелік установ, закладів, служб та організацій, які надають допомогу в таких ситуаціях.

Громадяни повинні знати свої права й бути готовими їх захистити.

Варто мати на увазі, що багато з тих, хто став жертвами торгівлі людьми, не готові визнати себе постраждалими, або через брак розуміння цього явища, або через страх, сором чи зневіру в можливість отримати допомогу.

 

 

За допомогою звертайтеся:

Національна «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів

527 ( безкоштовно з мобільного телефону)

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *