Вітання з Днем захисників та захисниць України!

14 жовтня – день, який зібрав усю красу українських традицій та нашого вільного духу і подарував свято Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці, Дня створення Української повстанської армії.

Наш спокій, мирне небо над головою, затишок вдома щодня оберігають тисячі людей. Це мужні військові, наші чоловіки, брати, кохані й жінки, доньки, які бережуть Батьківщину. В Україні завжди шанували тих, хто мужньо і героїчно боронив рідну землю від злостивих посягань: і в часи козаччини, і під час фашистської навали. Особливо гостро відчуваємо ми вдячність до воїнів-захисників і зараз – під час російської агресії. У важкий для країни час українці вкотре довели, що в їхніх жилах тече кров вільних і мужніх козаків.

Рафалівська селищна рада бажає всім захисникам України, не залежно від того в якому статусі і як ви її захищаєте чи захищали  — ПЕРЕМОГИ! З нагоди свята за  рішенням дев’ятої сесії Рафалівської селищної ради  внесено зміни до селищної програми «Соціальний захист» з метою  відзначення захисників та захисниць громади.

У цей день хочеться побажати усім воїнам-захисникам міцного здоров’я, сили духу і мужності, щоб вистояти до кінця. А Україні – перемоги та мирного неба. Нехай Покрова Пресвятої Богородиці береже мир та спокій у нашій державі.

З повагою, Рафалівський селищний голова Василь СОВГУТЬ!

Розпорядження (АТО, ООС)

Відео👇

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *