У Рафалівській територіальній громаді стартував перший тур І етапу (шкільний) олімпіад

Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів — це різновид інтелектуальних змагань на освітньому просторі України, покликаний заохотити учнівську молодь до вивчення окремих предметів.

Щорічно, Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів проводяться в три етапи: I етап – шкільний, II  етап – районний, III етап – Всеукраїнський.

Цього річ, І етап (шкільний) олімпіад, ув’язку з адміністративно-територіальною реформою пройде з нововведеннями. Зокрема передбачено проведення І етапу у два тури:

перший тур – шкільні олімпіади у закладах загальної середньої освіти;

другий тур – міжшкільні олімпіади нарівні територіальних громад шляхом конкурсу між роботами переможців І (шкільного) туру І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, які набрали найбільшу, але не менше 50% від максимальної кількості балів.

Сьогодні, 8 жовтня, розпочався  І (шкільний) етап з олімпіади трудового навчання, який триватиме до 23 жовтня. Загалом здобувачі освіти 6 – 11 класів громади мають змогу взяти участь у 17 олімпіадах з навчальних предметів: українська мова та література, іноземна мова (англійська,  німецька),  правознавство,  історія, економіка, математика, біологія, географія, астрономія, фізика, хімія, екологія, інформатика, інформаційні технології, трудове навчання.

Організація олімпіад відбудеться  з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19.

Бажаємо всім учасникам натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості у подальших етапах інтелектуальних змагань!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *