Оголошення про проведення Всесвітнього дня ходьби в Рівненській області

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення Всесвітнього дня ходьби в Рівненській області

І. Мета Фестивалю.

Всесвітній день ходьби в Рівненській області (далі за текстом Фестиваль) проводиться з метою:
– пропаганди фізичної культури, спорту та здорового способу життя;
– залучення населення до активного проведення дозвілля;
– заохочення різних за віком верств населення до занять оздоровчою фізичною культурою;
– популяризації руху спорт для всіх.

ІІ. Строки і місце проведення Фестивалю.

Фестиваль проводиться у жовтні 2021 року (строком 1 день) одночасно на центральних площах, стадіонах та інших рекреаційних зонах в усіх територіальних громадах Рівненської області. У місті Рівне на майдані Незалежності, 3 жовтня 2021 року.

III. Організація та керівництво проведенням Фестивалю.

Організацію та загальне керівництво проведенням Фестивалю здійснює департамент розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської  обласної державної адміністрації, комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за участю Відділення НОК України в Рівненській області. Безпосереднє керівництво проведенням Фестивалю покладається на головну суддівську колегію затверджену наказом КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» (в м. Рівне) та відповідні ГСК в територіальних громадах Рівненської області. Учасниками Фестивалю можуть бути всі бажаючі жителі Рівненської області, не залежно від віку та статі, які не  мають обмежень за станом здоров’я. Кожен учасник повинен мати довідку про стан здоров’я завірену лікарем (до 18 років), документ, що засвідчує особу. Учасники віком 18+
років – заповнюють картку учасника.

IV. Учасники Фестивалю.

При проведенні Фестивалю не допускається використання прапорів, гасел, знаків, символік тощо, які мають ознаки політичних партій. Не допускається будь-яка політична агітація та пропаганда.

V. Програма Фестивалю.

У м. Рівне 8:00-11:00 – облаштування контрольних точок та місць проведення Фестивалю суддями.

11:00-12:00 – збір та реєстрація учасників на майдані Незалежності;
12:00 – початок руху за маршрутом (порядок проходження об’єктів, що зазначені у маршруті — учасник може вибирати довільно), що додається;
13:00-13:30 – фініш учасників на майдані Незалежності;
13:30 – розіграш призів серед учасників, що пройшли маршрут;
14:15 – закінчення Фестивалю.

VI. Безпека, та підготовка місць проведення Фестивалю.

Відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 та змін до неї «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів»:
– підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;
– контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення безпеки при проведенні змагань здійснює робоча комісія, яка утворена відповідними державними адміністраціями.
Власник спортивної споруди не менш, ніж за чотири години до початку змагань, зобов’язується подати до робочої комісії акт про її готовність до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спонукає до відповідальності, передбаченої чинним законодавством України.
Організаторам на період карантину рекомендується дотримуватися всіх правил, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОУГО-19, спричиненої коронавірусом 8АЯ8-СоУ-2, згідно з Постановою КМУ від 20.05.2020 р. № 392 та іншими нормативноправовими актами України щодо карантину.

VII. Умови визначення першості та нагородження переможців та призерів. Учасники, що завершили маршрут та побували на всіх контрольних точках в м. Рівне, беруть участь у розіграші призів.

Переможці та призери Фестивалю серед територіальних громад області визначаються за найбільшою кількість учасників у відсотковому відношенні до усіх жителів громад та за підсумками наданих звітів (додаток до положення), фото та відеоматеріали, статті у друкованих ЗМІ, соціальних мережах тощо. Якщо не будуть надані посилання на інформацію у ЗМІ та соціальних мережах, такі учасники посядуть місця після тих громад, які такі посилання надали. Переможці та призери Фестивалю нагороджуються кубками, дипломами і призами.

VIII. Умови фінансування Фестивалю та матеріальне забезпечення учасників.

Витрати на проведення Фестивалю у м. Рівне (компенсація коштів за харчування суддів, придбання поліграфічної та сувенірної продукції, розміщення аудіо та відео матеріалів, друк афіш, флаєрів, наліпок) та нагородження переможців і призерів Фестивалю серед територіальних громад області (придбання дипломів, кубків, поштові послуги АТ «Укрпошта») здійснюються за рахунок КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх». Призи за рахунок спонсорів та відділення НОК України в Рівненській області. Видатки на забезпечення проведення Фестивалю в територіальних громадах області здійснюються за рахунок місцевих бюджетів або інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством України.

IX. Строки та порядок подання заявок на участь у Фестивалі.

Заявки на участь у Фестивалі в м. Рівне, завірені лікарем, документ, підтверджуючий особу подаються в головну суддівську колегію в день проведення Фестивалю з 11.00 до 12.00.

Заявка

на участь у Всеукраїнському дні ходьби в Рівненській області

від команди___________________ТГ  

«_____»______________20____р.  м. , с._________________________

 

з/п

П.І.Б. Рік народження Місце

проживання

Місце роботи

 

Посада Віза лікаря
             
             

 

До змагань допущено_____/___________________/ чол.

Лікар____________/____________________/

                                                       М.П.

Голова ТГ_____________/__________________/

                                                     М.П.

Попередні заявки на участь у Фестивалі подавати в КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» до 01.10.2021 року за адресою:

м. Рівне, вул. Словацького, 1, тел./факс 63-44-04, e-mail: rivnesport 1 @ukr.net.
Керівники структурних підрозділів з питань фізичної культури та спорту територіальних громад області до 6 жовтня 2021 року надають звіт (додаток до положення), фото та відеоматеріали, статті у друкованих ЗМІ тощо.
Без зазначених підтверджувальних документів звіти не розглядаються.
Дане положення є офіційним документом для проведення Фестивалю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *