Відбулось засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рафалівської територіальної громади. Що відомо?

На сьогоднішньому позачерговому засіданні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рафалівської територіальної громади розглядалось питання “Про встановлення  “жовтого” рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Рафалівської територіальної громади”.

Комісія вирішила:

 • Встановити з 00 годин 00 хвилин 23 вересня 2021 року  “жовтий” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Рафалівської територіальної громади.
 • Застосувати на території Рафалівської територіальної громади протиепідемічні заходи  “жовтого” рівня епідемічної небезпеки, зазначені  у пункті 2 протоколу №13 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рафалівської територіальної громади від 20.09.2021р.
 • Вжити заходів щодо забезпечення дотримання відповідних обмежуваних протиепідемічних заходів, передбачених для “жовтого” рівня епідемічної небезпеки поширення  COVID-19.
 •  Вжити заходів до:
 1. можливості залучення до процесу вакцинації, у тому числі вчителів та працівників закладів освіти, існуючих медичних пунктів в закладах освіти;
 2. забезпечення можливості та організації вакцинації, у тому числі вчителів та працівників закладів освіти, за допомогою виїзних мобільних вакцинальних сесій, у разі відсутності в закладах освіти пунктів щеплень;
 3. інформування та запрошення  до вакцинації не лише вчителів та працівників закладів освіти , а також їх родичів та родичів здобувачів освіти до існуючих пунктів щеплень в закладів освіти та під час роботи виїзних мобільних вакцинальних сесій.

Керівникам закладів освіти Рафалівської територіальної громади:

 • Відновити очне навчання у закладах освіти, у яких вакциновано понад 80 % персоналу з 23.09.2021 року.
 • Забезпечити дотримання санітарно-епідеміологічних норм відповідно до чинного законодавства у період карантину до 31.12.2021 року.
 • Протягом періоду карантину забезпечити щоденний моніторинг вакцинації працівників закладів освіти та інформування відділу освіти, культури, молоді та спорту Рафалівської селищної ради відповідно до вимог.
 • Перевести  учнів 5-11 класів Великожолудського ліцею на дистанційну форму навчання з 23.09.2021 року.
 • Протягом періоду карантину проводити щоденно моніторинг вакцинації працівників закладу освіти та інформувати відділ освіти, культури, молоді та спорту Рафалівської селищної ради, з метою відновлення очного навчання.

Відділу освіти, культури, молоді та спорту Рафалівської селищної ради:

 • Забезпечити контроль стану вакцинації персоналу закладів освіти.
 • Забезпечити подання даних щодо стану вакцинації персоналу закладів освіти за встановленою формою до управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Протокол засідання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *