Рафалівські рятувальники та працівники Національної поліції провели для школярів пізнавальний захід «День з поліцейським та рятувальником»

16 вересня працівники 5-го державного пожежно-рятувального поста провели для школярів профілактично-агітаційний захід «День з поліцейським та рятувальником», який відбувся у рамках єдиного інтерактивного уроку з демонструванням окремих зразків спеціальної техніки, спецзасобів, що використовуються у службовій діяльності.

В ході проведення заходу рятувальники завітали до трьох навчальних закладів в смт. Рафалівка та с. Суховоля Рафалівської територіальної громади.

Під час спілкування з дітьми рятувальники та поліцейські нагадали школярам основні правила безпечної поведінки, пожежної безпеки, цивільного захисту та правил дорожнього руху. Також, розповіли як діяти у разі виникнення різного роду надзвичайних подій.

Кожен бажаючий зміг відчути себе справжнім поліцейським чи рятувальником — приміряти обладнання та посидіти у службових автомобілях.

Мета подібних заходів, які наразі проходять по всій країні — нагадати молодому поколінню правила безпечної поведінки, сформувати дбайливе ставлення до безпеки свого життя та життя тих, хто поруч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *