Велопробіг «Велостежками громади»

16 вересня 2021 року за ініціативи депутатської фракції «Європейська солідарність» Рафалівської селищної ради в рамках проведення Дня фізичної культури та спорту та Олімпійського тижня, з метою пропаганди здорового способу життя відбувся велопробіг «Велостежками громади».

У велопробігу взяли участь понад 20 учасників. Це депутати Рафалівської селищної ради, працівники селищної ради, громадські активісти.

Велопробіг слідував маршрутом: Рафалівська селищна рада – Рафалівський Петропавлівський ліцей- Рафалівська початкова школа – Суховільська початкова школа- Лозківська гімназія – Великожолудський ліцей – Рафалівський ліцей – Рафалівська селищна рада, в ході якого учасники знайомилися із колективами закладів освіти громади у новому форматі.

За сприяння багаторічного прихильника фізкультурних ініціатив, депутата Рівненської обласної ради Василя ЯНІЦЬКОГО «Європейська Солідарність», усі заклади освіти отримали спортивні подарунки з побажаннями міцного здоров’я, успішного навчального року та високих досягнень у фізичній культурі та спорті,  з рук селищного голови Василя СОВГУТЯ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *