З 22 вересня по 01 жовтня на теренах Рівненської області проводитимуться військові навчальні збори!

З 22 вересня по 01 жовтня на теренах Рівненської області проводитимуться військові навчальні збори!

    З метою підвищення рівня готовності підрозділів територіальної оборони до виконання завдань за призначенням, відпрацювання порядку дій у разі настання воєнної загрози, вдосконалення військових навичок та вмінь, на збори залучаються військовозобов’язані, призначені до підрозділів територіальної оборони.

У проведенні зборів також можуть взяти участь усі патріотично налаштовані громадяни, віком від 20 до 60 років, для яких захист рідного краю – справа всього життя.

Під керівництвом досвідчених військовослужбовців, що мають бойовий досвід, будуть проведені заняття з вогневої, інженерної, тактичної, топографічної, спеціальної, медичної підготовки та підготовки зі зв’язку.

ЗАУВАЖУЄМО, що на час проведення зборів за Вами зберігається Ваше робоче місце, середня заробітна платня та буде виплачена грошова винагорода за участь у зборах. Наприкінці року кожен, хто укладе контракт на службу у військовому резерві, отримає грошову винагороду!

З метою якісної організації та залучення на навчальні збори прохання усіх бажаючих звертатися  за адресою Рафалівської селищної ради:

Рівненська область, Вараський район, смт. Рафалівка, вул. 1 Травня, буд.12

телефон +380989552330

Інспектор військового обліку та реєстрації обліку громадян Надія МУЛЯР

телефон +380987332556

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *