Проект рішення “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)”

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьма  сесія VIIІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я    

                             

від _____________ 2021 року                                                                           проект   

Про затвердження технічної

документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

 

Розглянувши заяву громадянина  Шкіндера Петра Капітоновича від 30.06.2021р. вх. № 03-03/71керуючись статтями  12, 40, 116, 118, 121, 122, 125 Земельного кодексу України, статтями  25, 55  Закону України “ Про землеустрій ”, на підставі статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, селищна рада

 

в и р і ш и л а :

1.Затвердити громадянину Шкіндеру Петру Капітоновичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах с. Чучеве вул. Сергія Овечко, 7 Володимирецького району Рівненської області.

2.Передати у власність громадянину Шкіндеру Петру Капітоновичу земельну ділянку (кадастровий номер 5620881500:04:001:0079) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, в межах с. Чучеве вул. Сергія Овечко,7 Рафалівської селищної ради Володимирецького району Рівненської області за рахунок земель житлової та громадської забудови, яка перебуває у користуванні громадянина.

  1. Громадянину Шкіндеру Петру Капітоновичу:

– провести державну реєстрацію земельної ділянки відповідно норм чинного законодавства.

– використовувати земельну ділянку  відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлово-комунального господарства та екології (Петро МАКСИМЧУК).

 

 

 Селищний голова                                                                                                   Василь СОВГУТЬ

 

 

Проект підготувала спеціаліст ІІ категорії- землевпорядник Кухарець Н.П.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *