Підсумки обласного конкурсу хореографічних колективів «ВЕСЕЛІ ЗАКАБЛУКИ»

Відповідно до Плану проведення обласних заходів із дітьми за напрямами позашкільної освіти у 2021 році та з метою виявлення, підтримки талановитої учнівської молоді та їх керівників, розвитку та популяризації дитячої хореографії, естетичного виховання дітей  засобами хореографічного мистецтва з 27 травня по 25 червня 2021 року був проведений обласний конкурс хореографічних колективів «ВЕСЕЛІ ЗАКАБЛУКИ» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти.

Цьогоріч захід проходив дистанційно, у якому взяли участь 63 учнівські хореографічні колективи та окремі виконавці закладів освіти Рівненщини віком від 6 до 18 років. Учасники змагалися в номінаціях: «Народний танець»,  «Бальний танець», «Сучасний танець».
Заклади освіти Рафалівської територіальної  громади в номінації “Народний танець” представляв хореографічний колектив «СУЗІР’Я» Рафалівської загальноосвітньої школи     І-ІІІ ступенів (керівник – Олена ДАВИДОВА) з композицією «Гуцулочка», як результат – ІІІ місце.

Вітаємо переможців!

Бажаємо  міцного здоров’я, невичерпного натхнення і ще більше яскравих перемог!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *