Проєкт рішення селищної ради “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)”

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьома  сесія   VIIІ скликання

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

від __________ 2021 року                                                                                                           

 

                      проект

Про затвердження технічної

документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

 

Розглянувши заяву громадянки Абрамович Світлани Миколаївни  від 01.07.2021 року вх. № 02-21/140, керуючись статтями  12, 40, 116, 118, 121, 122, 125 Земельного кодексу України, статтями  25, 55  Закону України “Про землеустрій”, на підставі статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада

 

в и р і ш и л а :

 

  1. Затвердити громадянці Абрамович Світлані Миколаївні  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах смт. Рафалівка, вул. Гранична, 66 Рафалівської селищної ради  Володимирецького району Рівненської області.
  2. Передати у власність громадянці Абрамович Світлані Миколаївні  земельну ділянку (кадастровий номер: 5620855400:02:003:0043) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1500 га, в межах смт. Рафалівка, вул. Гранична, 66 Рафалівської селищної ради Володимирецького району Рівненської області за рахунок земель житлової та громадської забудови, яка перебуває у користуванні громадянки.
  3. Громадянці Абрамович Світлані Миколаївні:

– провести державну реєстрацію земельної ділянки відповідно до норм чинного законодавства;

– використовувати земельну ділянку  відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлово-комунального господарства та екології (Петро МАКСИМЧУК).

 

Селищний голова                                                                                                 Василь  СОВГУТЬ

Проект підготувала спеціаліст ІІ категорії-землевпорядник Людмила БУЛАН

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *