Проект рішення селищної ради “Про розгляд заяви гр. Яйчені С.І. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність»

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьома  сесія VIIІ скликання        

Р І Ш Е Н Н Я

від _____________ 2021 року                                                                        проект

 

Про розгляд заяви гр. Яйчені С.І.

«Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність»

Розглянувши заяву громадянина Яйчені Сергія Івановича від 30.06.2021 р. вх. №  03-03/70 щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, керуючись статтями 12, 40, 116, 118, 121, 122, 125, 126 Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 

в и р і ш и л а :

 

  1. Надати громадянину Яйчені Сергію Івановичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення, що знаходиться  в с. Малий  Жолудськ хутір Підолесся, Рафалівської селищної ради  Володимирецького району Рівненської області.
  2. Громадянину Яйчені Сергію Івановичу у місячний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  3. Після розроблення проекту землеустрою та внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру, проект землеустрою подати до Рафалівської селищної ради Володимирецького району Рівненської області для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлово-комунального господарства та екології (Петро МАКСИМЧУК).

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                                  Василь СОВГУТЬ

Проект підготувала спеціаліст ІІ категорії- землевпорядник Кухарець Н.П.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.