Проект рішення селищної ради “Про розгляд заяви гр. Волосячик  В.С. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність»”

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьома сесія VIIІ скликання        

 

Р І Ш Е Н Н Я

від _____________ 2021 року                                                                        проект       

 

Про розгляд заяви гр. Волосячик  В.С.

«Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність»

Розглянувши заяву громадянки Волосячик В.С. від 29.06.2021 р. вх. № 03-03/68 щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, керуючись статтями 12, 33, 116, 118, 121, 122, 125, 126 Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 

в и р і ш и л а :

 

  1. Надати громадянці Волосячик Валентині Сергіївні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,5437га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення, що знаходиться  в с. Малий Жолудськ  вул. Будища   Рафалівської  селищної ради  Володимирецького району Рівненської області.
  2. Громадянці Волосячик Валентині Сергіївні у місячний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  3. Після розроблення проекту землеустрою та внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру, проект землеустрою подати до Рафалівської селищної ради Володимирецького району Рівненської області для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлово-комунального господарства та екології (Петро МАКСИМЧУК).

 

 

Селищний голова                                                                                                  Василь СОВГУТЬ

Проект підготувала спеціаліст ІІ категорії- землевпорядник Кухарець Н.П.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *