Рішення № 371. Про розгляд заяви гр. Коханця В.О.  «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність»

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шоста   сесія VIIІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  25 червня  2021 року                                                                             № 371

 

Про розгляд заяви гр. Коханця В.О.

 «Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність»._______

 

Розглянувши заяву громадянина  Коханця Володимира Опанасовича від 13.05.2021 р. вх. № 03-03/37 щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, керуючись статтями 12, 33, 116, 118, 121, 122, 125, 126 Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 

в и р і ш и л а :

 

  1. Надати громадянину Коханцю Володимиру Опанасовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,3439га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення, що знаходиться  в с. Великий Жолудськ вул. Марії Молочко Рафалівської  селищної ради  Володимирецького району Рівненської області.
  2. Громадянину Коханцю Володимиру Опанасовичу у місячний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  3. Після розроблення проекту землеустрою та внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру, проект землеустрою подати до Рафалівської селищної ради Володимирецького району Рівненської області для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлово-комунального господарства та екології (Петро МАКСИМЧУК).

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                                 Василь СОВГУТЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *