Рішення № 365. Про розгляд заяви гр. Ващені І.Д.  «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність» 

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шоста   сесія VIIІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 червня 2021 року                                                                        № 365     

 

Про розгляд заяви гр. Ващені І.Д.

 «Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність» 

Розглянувши заяву громадянина  Ващені Івана Дмитровича від 23 04.2021 р. вх. №  03-03/27  щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, керуючись статтями 12, 33, 116, 118, 121, 122, 125, 126 Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 

в и р і ш и л а :

 

  1. Надати громадянину Ващені Івану Дмитровичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  ведення особистого селянського господарства площею 0,3047 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення, що знаходиться  в с. Чучеве вул. Сергія Овечко  Рафалівської  селищної ради  Володимирецького району Рівненської області.
  2. Громадянину Ващені Івану Дмитровичу у місячний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  3. Після розроблення проекту землеустрою та внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру, проект землеустрою подати до Рафалівської селищної ради Володимирецького району Рівненської області для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлово-комунального господарства та екології (Петро МАКСИМЧУК).

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                                  Василь СОВГУТЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.