Рішення № 350. Про розгляд заяви гр. Бортника А.В. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність»

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шоста сесія VIIІ скликання

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 25 червня 2021року                                                                                № 350

 

Про розгляд заяви гр. Бортника А.В.

«Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність» 

Розглянувши заяву громадянина  Бортника Анатолія Володимировича  від 24.05.2021 р. вх. №  03-03/15  щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, керуючись статтями 12, 33, 116, 118, 121, 122, 125, 126, 140 Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 

в и р і ш и л а :

 

  1. Надати громадянину Бортнику Анатолію Володимировичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,0720 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення, що знаходиться  в смт. Рафалівка  вул. Гагаріна на території Рафалівської селищної ради Володимирецького району Рівненської області.
  2. Громадянину Бортнику Анатолію Володимировичу  у  місячний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  3. Після розроблення проекту землеустрою та внесення відомостей про земельну ділянку до Державного земельного кадастру, проект землеустрою подати до Рафалівської селищної ради Володимирецького району Рівненської області для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлово-комунального господарства та екології (Петро МАКСИМЧУК).

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                                  Василь СОВГУТЬ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *