У двох ліцеях Рафалівської територіальної громади обрано керівників

18 червня 2021 року відбулося друге засідання комісії з проведення конкурсу на посаду керівників Рафалівської територіальної громади та визначення з керівниками Рафалівського Петропавлівського та Великожолудського ліцеїв. На конкурс подали документи лише діючі  в.о. директори – Марія Марковець та Наталія Шкабко.

Кандидати на посаду керівників пройшли успішні випробування на знання законодавства України у сфері освіти, на перевірку професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання та презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти. У підсумку Марія Василівна набрала 74,6 балів, Наталя Василівна – 71 бал та визнані конкурсною комісією переможцями на посаду керівників відповідних закладів.

23 червня 2021 року з переможцями конкурсу: Марією Василівною та Наталією Василівною будуть укладені строкові трудові договори (контракти) терміном на два роки.

Презентація перспективного плану розвитку Великожолудського ліцею кандидатом на посаду керівників Шкабко Н.В.
Виконання ситуаційного завдання кандидатом на посаду Рафалівського Петропавлівського ліцею Марковець М.В.
Засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівників Рафалівської територіальної громади та визначення з керівниками Рафалівського Петропавлівського та Великожолудського ліцеїв
Презентація перспективного плану розвитку Рафалівського  Петропавлівського ліцею, кандидатом на посаду Марковець М.В.
Презентація перспективного плану розвитку Рафалівського  Петропавлівського ліцею, кандидатом на посаду Марковець М.В.
Виконання ситуаційного завдання кандидатом на посаду Великожолудського ліцею Шкабко Н.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.