Проект рішення “Про передачу основних засобів, інших  необоротних  матеріальних  активів та малоцінних  швидкозношуваних  предметів”

У К Р А Ї Н А

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шоста сесія VІІІ скликання

  

Р І Ш Е Н Н Я

 

___  червня 2021 року                                                                  №  проєкт

 

Про передачу основних засобів,

інших  необоротних  матеріальних  активів

та малоцінних  швидкозношуваних  предметів

 

         Керуючись п. 31 ч.1 ст. 26, ст. 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні”,  рішення сесії селищної ради № 178  від 15 лютого 2021 року «Про утворення відділу освіти, культури, молоді та спорту Рафалівської селищної ради Вараського району Рівненської області та затвердження Положення про нього», для забезпечення належного бухгалтерського обліку, експлуатації та утримання основних засобів та інших необоротних матеріальних активів, за погодженням з постійними комісіями, селищна рада                             

В И Р І Ш И Л А: 

  1. Надати дозвіл виконавчому комітету Рафалівської селищної ради передати

на баланс відділу освіти, культури, молоді та спорту Рафалівської селищної ради Вараського району Рівненської області  основні засоби, інші необоротні матеріальні активи та малоцінні  швидкозношувані  предмети, які перебувають на балансі Рафалівської селищної ради та  належать будинку культури, клубам, бібліотекам  згідно додатку 1.

  1. Доручити виконавчому комітету Рафалівської селищної ради спільно з відділом освіти, культури, молоді та спорту Рафалівської селищної ради Вараського району Рівненської області здійснити приймання-передачу майна згідно норм чинного законодавства.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Марію ОШУРКО.

 

 

Селищний голова                                                   Василь СОВГУТЬ

 

 

Проєкт підготовлений бухгалтерією селищної ради

Начальник відділу-головний бухгалтер                         Світлана ПОХИЛА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.