Проект рішення “Про розгляд заяви гр.  Борисюк  О.М.  «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність»”

                                                                                                      Проект

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шоста   сесія VIIІ скликання        

Р І Ш Е Н Н Я

від _____________ 2021 року                                                                        № ____           

 

Про розгляд заяви гр.  Борисюк  О.М.

 «Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність»

 

Розглянувши заяву громадянки Борисюк Олени Миколаївни від 03.06.2021 р. вх. №  03-03/64 щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, керуючись статтями 12, 33, 116, 118, 121, 122, 125, 126 Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 

в и р і ш и л а :

 

  1. Надати громадянці Борисюк Олені Миколаївні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,5535га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення, що знаходиться  в с. Малий Жолудськ  хутір Підолесся Рафалівської  селищної ради  Володимирецького району Рівненської області.
  2. Громадянці Борисюк Олені Миколаївні у місячний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  3. Після розроблення проекту землеустрою та внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру, проект землеустрою подати до Рафалівської селищної ради Володимирецького району Рівненської області для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлово-комунального господарства та екології (Петро МАКСИМЧУК).

 

 

 

          Селищний голова                                                             Василь СОВГУТЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту