Засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника Рафалівського Петропавлівського ліцею та керівника Великожолудського ліцею Рафалівської селищної ради

8 червня 2021 року в Рафалівській селищній раді відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника Рафалівського Петропавлівського ліцею та керівника Великожолудського ліцею Рафалівської селищної ради. На засіданні були присутні всі члени комісії: ОШУРКО Марія – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, СИДОРУК Святослав – начальник управління Державної служби якості освіти в Рівненської області (долучився в онлайн – режимі), КІБИШ Тетяна – головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Рафалівської селищної ради, ШИДЛОВСЬКА Софія – голова громадської організації «Асоціація педагогів Володимиреччини», ТАРАСЮТА Олена – член громадської організації «Асоціація керівників закладів освіти Володимирецького району рівненської області», БАБІК Володимир – депутат Рафалівської селищної ради. А також представники громадськості та батьків: РАДЧУК Валентина – голова профспілкової організації Великожолудського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ», МАКСИМЧУК Людмила – голова батьківського комітету Великожолудського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ», КОСОВСЬКА Зоряна – голова батьківського комітету Рафалівської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів, КУЧИК Оксана – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Рафалівської селищної ради.

Питання, які були розглянуті на першому засіданні комісії:

  1. Про обрання голови, заступника голови та секретаря конкурсної комісії.
  2. Про участь у роботі комісії з правом дорадчого голосу представників громадськості, батьків та експертів у сфері освіти.
  3. Про дотримання ст.1 та ст.28 Закон  України «Про запобігання корупції».
  4. Про допущення /не допущення до участі в конкурсі  осіб, які подали документи на посаду керівника  Великожолудського ліцею Рафалівської селищної ради.
  5. Про допущення /не допущення до участі в конкурсі  осіб, які подали документи на посаду керівника Рафалівського Петропавлівського ліцею Рафалівської селищної ради.
  6. Про проведення відеофіксації конкурсного відбору на обрання керівників закладів освіти Рафалівської селищної ради.
  7. Про затвердження переліку тестових питань, ситуаційних завдань конкурсного відбору.
  8. Про затвердження Критеріїв оцінювання письмового тестування, ситуаційного завдання та презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти.
  9. Визначення дати для ознайомлення з закладами освіти кандидатів на посаду керівника закладів Рафалівської селищної ради.

Документи, бажаючих стати керівниками Великожолудського ліцею та Рафалівського Петропавлівського ліцею, приймалися до 3 червня включно. В результаті, претендентом на посаду керівника Рафалівського Петропавлівського ліцею стала Марковець Марія Василівна, а претендентом на керівника Великожолудського ліцею – Шкабко Наталія Василівна.

В ході роботи комісії було вирішено, що документи подані обома претендентами, відповідають установленим законодавством вимогам та прийнято рішення допустити Марію Василівну та Наталію Василівну до участі в конкурсі на посаду керівника.

18 червня 2021 року кандидатів чекають випробування на перевірку  знання законодавства у сфері освіти та професійної компетентності, а також представлення перспективного плану розвитку закладу освіти.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *