Мотоциклісти з Володимирця і Рафалівки принесли перемогу Вараському району на мотокросі в Оженино

5 червня вихованці Рафалівської і Володимиецької ОТГ чекали з нетерпінням. Цього дня на кросовій трасі в селі Оженіно колишнього Острозького району юні мотоспортсмени з Рівненщини, щоб показати чого досягли, займаючись в мотогуртках. На цей раз делегація Вараського району була найчисельнішою: 10 гонщиків, 3 дорослих і 7 одиниць техніки. Тож одного буса, якого надає вже більше 10 років володимирчанин Віктор Чугай, було замало, і в авральному порядку шукали ще одного. На щастя, знайшовся ще один прихильник мотоспорту Петро Мельник, і згодився особисто завезти дітей на змагання.

Закінчили завантаження техніки вже за північ. Пару годин відпочивши, о 5 ранку виїхали до місця змагань.

Без пригод пройшли технічну і медичну комісії, наші учасники почали готуватися до старту. Не буду писати про хід змагань: це треба бачити на власні очі. Наведу лише результати.

Флеттрек (кільцеві перегони на швидкість)

Владислав Волосячик (50 см. куб.) – ІІ місце; Назар Новак (50 см. куб.) – ІІІ місце.

Артем Шкльода (65 см. куб.) – І місце.

Андрій Мороз (125 см. куб.) – І місце; Олексій Присяжнюк (125 см. куб.) від СТК «Полісся» – ІІ місце.

Мотокрос

Андрій Бедик (50 см. куб.) – І місце, Назар Новак (50 см. куб.) – ІІ місце, Артем Мирончук (50 см. куб.) – ІІІ місце.

Артем Шкльода (65 см. куб.) – І місце.

Данило Блищик (85 см. куб) – ІІІ місце.

Андрій Мороз (125 см. куб.) – І місце.

Владислав Чугай, який виступав у класі 125 см. куб. за Володимирецьку автошколу ТСОУ і був у лідерах заїзду, за коло до фінішу вибув з гонки з технічних причин (заклинила КПП).

Тож у підсумку команда Вараського району зайняла І місце, на ІІ-му – Остріг, а вічні суперники володимирчан з Костополя опинилися на ІІІ місці.

Перемогу виборювали Назар Новак, Артем Мирончук, Владислав Волосячик, Артем Шкльода, Данило Блищик, Андрій Мороз, Павло Радчук, Юрій Бачинський, Олексій Присяжнюк та Владислав Чугай.

Хочеться подякувати від імені спортсменів усім небайдужим, хто посприяв, щоб ця поїздка і перемога відбулася. Зокрема, секретарю Володимирецької тергромади Юрію Блищику – за надану мототехніку, директору Володимирецької автошколу ТСОУ Віталію Бутриму, який передав спортсменам від автошколи мотоцикл «Чезет». Наостанок хочу окремо подякувати керівництву АЗС «ОЛАС» і особисто Анатолію Симонюку, без допомоги якого, починаючи з 1999 року, не обходиться жодна спортивна поїздка та змагання з технічних видів спорту в селищі. А ще подяка Вадиму Герусу та Олегу Герасимчуку – це механіки, які допомагали в ремонті мототехніки

А найбільша вдячність – батькам, які підтримують спортивні мрії своїх дітей, фінансують цей дорогий вид спорту і особисто допомагають у відновлення техніки.

П.С. Хочу звернутися до Василя Согутя і Василя Ковенька, голів Рафалівської і Володимирецької територіальних громад: не дайте, щоб мотоспортивні гуртки закрилися (бо ходять різні чутки)! Закрити легко, а відродити, як показує практика, – майже нереально. До речі, у тому ж Оженіно в гуртки мотоспорту ходять 40 дітей різного віку. А ще тяжче бачити, коли молодь замість спорту іде до «наливайок», а потім один за одним юнаки покидають цей світ у віці до 25 років.

Василь БЛИЩИК,
голова МСТК «Полісся», представник Мотобольної федерації України.

Джерело

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

EnglishPolishUkrainian