Проект рішення “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)”

                                                                                                                             Проект

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шоста сесія VIIІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я    

                             

від _____________2021року                                                                           № ____    

Про затвердження технічної

документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

 

Розглянувши заяву громадянки Туркевич Марії Василівни від 20.05.2021р. вх. № 03-03/47 керуючись статтями 12, 40, 116, 118, 121, 122, 125 Земельного кодексу України, статтями  25, 55  Закону України “ Про землеустрій ”, на підставі статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, селищна рада

 

в и р і ш и л а :

1.Затвердити громадянці Туркевич Марії Василівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах с. Малий  Жолудськ вул. Богдана Хмельницького, 48 Володимирецького району Рівненської області.

2.Передати у власність громадянці Туркевич Марії Василівні земельну ділянку (кадастровий номер 5620881500:02:011:0241) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, в межах с. Малий  Жолудськ вул. Богдана Хмельницького, 48  Рафалівської селищної ради Володимирецького району Рівненської області за рахунок земель житлової та громадської забудови, яка перебуває у користуванні громадянки.

  1. Громадянці Туркевич Марії Василівні :

– провести державну реєстрацію земельної ділянки відповідно норм чинного законодавства

– використовувати земельну ділянку  відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлово-комунального господарства та екології (Петро МАКСИМЧУК).

 

 

 

Селищний голова                                                                Василь СОВГУТЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *